![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fredfunk04 | |
![]() |
Film Freak - 685 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2010
Location: Derby, UK
|
|
Message Sent!
| |

| 93 | Enter the Void (2010) - Oct 29, 2011 |
| 84 | The Double Life of Veronique (1991) - Aug 07, 2010 |
| 82 | Avatar (2009) - Aug 01, 2010 |
| 90 | Harry Brown (2009) - Jul 25, 2010 |
| 91 | Fish Tank (2009) - Jul 11, 2010 |
| 87 | Barry Lyndon (1975) - Jun 17, 2010 |
| 86 | Bonnie and Clyde (1967) - Jun 17, 2010 |
| 83 | The New World (2005) - Jun 17, 2010 |
| 89 | In Search of a Midnight Kiss (2007) - Jun 17, 2010 |
| 56 | The Game (1997) - Jun 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |