freeaq

freeaq
Movie Buff - 243 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2009
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 24% The Lion King (1994) - Rated 30 Aug 2009
80 45% The Recruit (2003) - Rated 30 Aug 2009
75 34% What Women Want (2000) - Rated 30 Aug 2009
60 8% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 30 Aug 2009
60 8% Ghostbusters (1984) - Rated 30 Aug 2009
70 24% Zodiac (2007) - Rated 30 Aug 2009
70 24% 16 Blocks (2006) - Rated 30 Aug 2009
60 8% Ghostbusters II (1989) - Rated 30 Aug 2009
60 8% RoboCop (1987) - Rated 30 Aug 2009
70 24% Rocky V (1990) - Rated 30 Aug 2009