![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
freeofmyself | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2011
Location: New Jersey, USA
|

| 99 | Network (1976) - Feb 11, 2011 |
| 86 | The Incredibles (2004) - Feb 10, 2011 |
| 94 | The Silence of the Lambs (1991) - Feb 10, 2011 |
| 95 | Citizen Kane (1941) - Feb 10, 2011 |
| 79 | Run Lola Run (1998) - Feb 10, 2011 |
| 86 | Gangs of New York (2002) - Feb 10, 2011 |
| 86 | The Darjeeling Limited (2007) - Feb 10, 2011 |
| 91 | The Prestige (2006) - Feb 10, 2011 |
| 95 | The Godfather: Part II (1974) - Feb 10, 2011 |
| 92 | The Motorcycle Diaries (2004) - Feb 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |