![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frenchtail | |
![]() |
Movie Buff - 158 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2010
Location: Benton, AR, USA
|

| 56 | Land of the Dead (2005) - Nov 18, 2010 |
| 68 | The Matrix Revolutions (2003) - Nov 18, 2010 |
| 76 | Blades of Glory (2007) - Nov 18, 2010 |
| 78 | Battle Royale (2000) - Nov 18, 2010 |
| 87 | Children of Men (2006) - Nov 18, 2010 |
| 82 | Saw II (2005) - Nov 18, 2010 |
| 85 | Insomnia (2002) - Nov 18, 2010 |
| 86 | Up in the Air (2009) - Nov 18, 2010 |
| 88 | Into the Wild (2007) - Nov 18, 2010 |
| 92 | The Dark Knight (2008) - Nov 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |