![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
freni | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Oct 21, 2007
Location: Los Angeles, CA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | X-Men (2000) - Oct 21, 2007 |
| 67 | Shallow Hal (2001) - Oct 21, 2007 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Oct 21, 2007 |
| 70 | The American President (1995) - Oct 21, 2007 |
| 90 | Beauty and the Beast (1991) - Oct 21, 2007 |
| 90 | Mean Girls (2004) - Oct 21, 2007 |
| 100 | Casablanca (1942) - Oct 21, 2007 |
| 90 | Shattered Glass (2003) - Oct 21, 2007 |
| 87 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Oct 21, 2007 |
| 90 | Good Night, and Good Luck (2005) - Oct 21, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |