![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frenzmag | |
![]() |
Cinema Addict - 1040 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2009
Location: Italy
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | The Punisher (2004) - May 10, 2010 |
| 75 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - May 10, 2010 |
| 25 | Louise-Michel (2008) - Oct 20, 2009 |
| 40 | The Number 23 (2007) - Oct 20, 2009 |
| 75 | Dawn of the Dead (1978) - Oct 20, 2009 |
| 40 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Oct 20, 2009 |
| 63 | Vantage Point (2008) - Oct 20, 2009 |
| 55 | Solaris (2002) - Oct 20, 2009 |
| 55 | Hollywood Homicide (2003) - Feb 04, 2009 |
| 60 | The Avengers (1998) - Jan 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |