![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frhsirish | |
![]() |
Movie Buff - 311 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2011
Location: Nashville, TN, USA
|

| 85 | Oldboy (2003) - Jan 27, 2011 |
| 70 | Resident Evil: Extinction (2007) - Jan 27, 2011 |
| 80 | Serenity (2005) - Jan 27, 2011 |
| 60 | Death Race (2008) - Jan 27, 2011 |
| 65 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Jan 27, 2011 |
| 80 | Planet of the Apes (1968) - Jan 27, 2011 |
| 80 | 28 Weeks Later... (2007) - Jan 27, 2011 |
| 75 | The Incredible Hulk (2008) - Jan 27, 2011 |
| 80 | For the Birds (2000) - Jan 27, 2011 |
| 10 | The Adventures of Rocky and Bullwinkle (2000) - Jan 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |