![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frigmagnet | |
![]() |
Cinema Addict - 1283 Films Ranked
Member Since: Dec 3, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Extremely Loud and Incredibly Close (2011) - Feb 06, 2012 |
| 65 | Underworld: Awakening (2012) - Jan 31, 2012 |
| 65 | Death Becomes Her (1992) - Jan 20, 2012 |
| 65 | Reel Injun (2009) - Jan 12, 2012 |
| 70 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jan 08, 2012 |
| 50 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Jan 08, 2012 |
| 60 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jan 08, 2012 |
| 60 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Jan 08, 2012 |
| 40 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Jan 08, 2012 |
| 50 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Jan 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |