![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frinkster | |
![]() |
Movie Buff - 308 Films Ranked
Member Since: May 9, 2006
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 63 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 33 | Absolute Power (1997) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Ali (2001) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 79 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 86 | American Splendor (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 74 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 34 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |