frisbee

frisbee
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2007
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 3% Maid in Manhattan (2002) - Rated 12 Nov 2007
90 79% Psycho (1960) - Rated 12 Nov 2007
95 93% Paris, Texas (1984) - Rated 12 Nov 2007
20 11% Intolerable Cruelty (2003) - Rated 12 Nov 2007
80 40% Shrek (2001) - Rated 12 Nov 2007
80 40% Benny & Joon (1993) - Rated 12 Nov 2007
80 40% Go (1999) - Rated 12 Nov 2007
80 40% North by Northwest (1959) - Rated 12 Nov 2007
30 13% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 12 Nov 2007
85 61% Jackie Brown (1997) - Rated 12 Nov 2007