![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frischy | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: USA
|

| 100 | The Wizard of Oz (1939) - Oct 05, 2009 |
| 80 | Patch Adams (1998) - Oct 05, 2009 |
| 85 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Oct 05, 2009 |
| 100 | The Passion of the Christ (2004) - Oct 05, 2009 |
| 80 | Romancing the Stone (1984) - Oct 05, 2009 |
| 80 | Superman: The Movie (1978) - Oct 05, 2009 |
| 85 | Sling Blade (1996) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Rocky IV (1985) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Oct 05, 2009 |
| 60 | Starsky & Hutch (2004) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |