![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
froeddel | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Apr 5, 2011
Location: Germany
|

| 85 | Heat (1995) - Jan 14, 2012 |
| 65 | Taken (2009) - Jan 11, 2012 |
| 75 | The King's Speech (2010) - Jan 09, 2012 |
| 80 | A Prophet (2009) - Jan 09, 2012 |
| 75 | Avatar (2009) - Dec 26, 2011 |
| 95 | The Last Circus (2010) - Dec 20, 2011 |
| 70 | The Housemaid (2010) - Dec 18, 2011 |
| 65 | 21 Grams (2003) - Nov 20, 2011 |
| 70 | Enemy at the Gates (2001) - Nov 04, 2011 |
| 75 | Sherlock Holmes (2009) - Nov 04, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |