Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
frogman777
Film Freak - 528 Films Ranked
Member Since: Jan 20, 2008
Location: Canada
Recent Rankings
65 Fast & Furious (2009) - Apr 13, 2009
73 JFK (1991) - Apr 08, 2009
40 The Crow (1994) - Apr 08, 2009
50 2 Fast 2 Furious (2003) - Apr 08, 2009
72 21 (2008) - Apr 08, 2009
82 Eraser (1996) - Apr 08, 2009
70 Burn After Reading (2008) - Apr 08, 2009
79 Jarhead (2005) - Apr 08, 2009
75 End of Days (1999) - Apr 08, 2009
71 Shallow Hal (2001) - Apr 08, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with frogman777. Why not go rank more films, then come back and check it out again?