Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
frontier
Movie Buff - 201 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
70 The Hours (2002) - Aug 21, 2007
30 Runaway Bride (1999) - Aug 21, 2007
75 Love Actually (2003) - Aug 21, 2007
75 Chicago (2002) - Aug 21, 2007
60 I Heart Huckabees (2004) - Aug 21, 2007
85 The Bourne Ultimatum (2007) - Aug 21, 2007
75 Zoolander (2001) - Aug 21, 2007
60 Capote (2005) - Aug 21, 2007
75 Spellbound (2002) - Aug 21, 2007
75 The Recruit (2003) - Aug 21, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with frontier. Why not go rank more films, then come back and check it out again?