![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
frontline327 | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Nov 7, 2010
Location: USA
|

| 85 | The Prince and Me (2004) - Nov 07, 2010 |
| 96 | The Prestige (2006) - Nov 07, 2010 |
| 97 | The Fifth Element (1997) - Nov 07, 2010 |
| 100 | Pride & Prejudice (2005) - Nov 07, 2010 |
| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Nov 07, 2010 |
| 95 | The Bourne Identity (2002) - Nov 07, 2010 |
| 98 | Stardust (2007) - Nov 07, 2010 |
| 90 | Sky High (2005) - Nov 07, 2010 |
| 98 | Persepolis (2007) - Nov 07, 2010 |
| 95 | Moonstruck (1987) - Nov 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |