Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
frost
Flick Fan - 69 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2006
Location: Germany
Recent Rankings
30 Hide and Seek (2005) - Aug 13, 2007
65 The Girl Next Door (2004) - Aug 13, 2007
85 Brotherhood of the Wolf (2001) - Aug 13, 2007
30 Dreamcatcher (2003) - Aug 13, 2007
97 Blood Simple (1984) - Aug 13, 2007
64 The Ring Two (2005) - Aug 13, 2007
89 Snake Eyes (1998) - Aug 13, 2007
94 Changing Lanes (2002) - Aug 13, 2007
85 Conan the Barbarian (1982) - Aug 13, 2007
45 Crash (2005) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with frost. Why not go rank more films, then come back and check it out again?