![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
f.sandri84 | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2008
Location: Bergamo, Italy
|
|
Message Sent!
| |

| 64 | Kalifornia (1993) - Dec 16, 2008 |
| 76 | Saw (2004) - Dec 14, 2008 |
| 77 | The Dinner Game (1998) - Dec 14, 2008 |
| 80 | The Party (1968) - Dec 14, 2008 |
| 75 | The Forbidden Kingdom (2008) - Dec 14, 2008 |
| 75 | Death Race (2008) - Dec 14, 2008 |
| 85 | Charlie Bartlett (2007) - Dec 14, 2008 |
| 86 | The Visitor (2008) - Dec 12, 2008 |
| 91 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Oct 08, 2008 |
| 93 | The Terminator (1984) - Oct 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |