Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fshoaei
Movie Buff - 204 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: tehran, Iran
Age: 32
Gender: Male
Status: Attached
Recent Rankings
99 Schindler's List (1993) - Oct 05, 2010
85 Mulholland Drive (1999) - Oct 05, 2010
90 Hannibal (2001) - Oct 03, 2010
99 Cars (2006) - Oct 03, 2010
99 The Dark Knight (2008) - Oct 03, 2010
95 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Oct 03, 2010
95 Hannah and Her Sisters (1986) - Oct 03, 2010
80 Con Air (1997) - Oct 03, 2010
85 Up (2009) - Oct 03, 2010
90 X-Men: The Last Stand (2006) - Oct 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fshoaei. Why not go rank more films, then come back and check it out again?