Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ftomba
Film Freak - 508 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2009
Location: UK
Recent Rankings
75 Creature Comforts (1989) - Jul 04, 2010
74 To Kill a Mockingbird (1962) - Jul 04, 2010
75 The Name of the Rose (1986) - Jul 04, 2010
75 Adaptation. (2002) - May 26, 2010
79 Kick-Ass (2010) - May 23, 2010
85 Kon-Tiki (1950) - May 21, 2010
84 Romeo + Juliet (1996) - May 16, 2010
50 Red Planet (2000) - May 15, 2010
10 Wanted (2008) - May 15, 2010
70 Hackers (1995) - May 15, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ftomba. Why not go rank more films, then come back and check it out again?