![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fuiamfamous | |
![]() |
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2010
Location: Germany
|

| 90 | Sleepy Hollow (1999) - Sep 21, 2010 |
| 90 | The Experiment (2001) - Sep 21, 2010 |
| 95 | Shutter Island (2010) - Sep 21, 2010 |
| 95 | Inception (2010) - Sep 21, 2010 |
| 40 | Little Nicky (2000) - Sep 21, 2010 |
| 40 | Sister Act (1992) - Sep 21, 2010 |
| 40 | Romeo + Juliet (1996) - Sep 21, 2010 |
| 75 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Sep 21, 2010 |
| 60 | Dr. Dolittle (1998) - Sep 21, 2010 |
| 65 | Mrs. Doubtfire (1993) - Sep 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |