![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fukudome | |
![]() |
Movie Buff - 194 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2008
Location: crystal lake, il, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | The World Is Not Enough (1999) - Nov 26, 2010 |
| 85 | Blazing Saddles (1974) - Nov 26, 2010 |
| 95 | The Right Stuff (1983) - Nov 26, 2010 |
| 90 | Darkman (1990) - Nov 26, 2010 |
| 85 | Desperado (1995) - Nov 26, 2010 |
| 75 | The Passion of the Christ (2004) - Nov 26, 2010 |
| 80 | 2012 (2009) - Nov 26, 2010 |
| 75 | The Wrestler (2008) - Nov 26, 2010 |
| 85 | The Green Mile (1999) - Nov 26, 2010 |
| 90 | Superman II (1980) - Nov 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |