![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fulcrum150 | |
![]() |
Movie Buff - 221 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2010
Location: USA
|

| 100 | Pulp Fiction (1994) - Dec 28, 2010 |
| 80 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Dec 28, 2010 |
| 80 | A Christmas Story (1983) - Dec 28, 2010 |
| 85 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Dec 28, 2010 |
| 85 | Casino (1995) - Dec 28, 2010 |
| 80 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Dec 28, 2010 |
| 95 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Dec 28, 2010 |
| 80 | The Notebook (2004) - Dec 28, 2010 |
| 80 | Training Day (2001) - Dec 28, 2010 |
| 85 | Inglourious Basterds (2009) - Dec 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |