Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
fullmetal
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
40 Kissing on the Mouth (2005) - Jul 31, 2009
70 The Puffy Chair (2005) - Jul 31, 2009
60 Funny Ha Ha (2002) - Jul 31, 2009
70 Eagle vs. Shark (2007) - Jul 31, 2009
70 Drag Me to Hell (2009) - Jul 31, 2009
70 The Seventh Seal (1957) - Jul 31, 2009
70 Dead Man on Campus (1998) - Jul 31, 2009
70 Dazed and Confused (1993) - Jul 31, 2009
70 Bottle Rocket (1996) - Jul 31, 2009
70 Blow-Up (1966) - Jul 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with fullmetal. Why not go rank more films, then come back and check it out again?