![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
funakupo | |
![]() |
Movie Buff - 409 Films Ranked
Member Since: May 31, 2006
Location: USA
|
|
Bio: No information
| |

| 30 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 67 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 34 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 81 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 12 | Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) - Aug 13, 2007 |
| 32 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 13, 2007 |
| 77 | Appleseed (2004) - Aug 13, 2007 |
| 77 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |