Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
funkmasta
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Jul 28, 2010
Location: Bosnia and Herzegovina
Recent Rankings
100 American Beauty (1999) - Aug 10, 2011
70 Battle Royale (2000) - Oct 26, 2010
60 Altered States (1980) - Oct 26, 2010
88 Sideways (2004) - Oct 05, 2010
85 Wordplay (2006) - Oct 04, 2010
98 Zeitgeist: The Movie (2007) - Oct 04, 2010
85 Kick-Ass (2010) - Oct 04, 2010
80 The Science of Sleep (2006) - Oct 04, 2010
98 A Clockwork Orange (1971) - Oct 04, 2010
93 The Ugly Truth (2009) - Oct 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with funkmasta. Why not go rank more films, then come back and check it out again?