Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
funkyIII
Flick Fan - 97 Films Ranked
Member Since: Mar 11, 2009
Location: France
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
45 Deal (2008) - Mar 12, 2009
83 Broken Arrow (1996) - Mar 12, 2009
85 Miami Vice (2006) - Mar 12, 2009
86 Mr. and Mrs. Smith (2005) - Mar 12, 2009
86 Independence Day (1996) - Mar 12, 2009
85 A Beautiful Mind (2001) - Mar 12, 2009
94 The Legend of 1900 (1998) - Mar 12, 2009
92 Schindler's List (1993) - Mar 12, 2009
95 Braveheart (1995) - Mar 12, 2009
86 Legally Blonde (2001) - Mar 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with funkyIII. Why not go rank more films, then come back and check it out again?