Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
funkyfilms
Movie Buff - 263 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2010
Location: Denmark
Recent Rankings
83 Fantastic Mr. Fox (2009) - Jan 26, 2012
79 The Science of Sleep (2006) - Nov 19, 2010
88 Hellboy (2004) - Nov 06, 2010
92 V for Vendetta (2006) - Nov 06, 2010
90 Grizzly Man (2005) - Nov 06, 2010
95 Pan's Labyrinth (2006) - Nov 06, 2010
96 Cinema Paradiso (1988) - Oct 26, 2010
83 Jarhead (2005) - Sep 01, 2010
65 American Pie 2 (2001) - Sep 01, 2010
79 Scoop (2006) - Sep 01, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with funkyfilms. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
funkyfilms's Favorite...