Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
funny.cupid
Movie Buff - 326 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: tahran, Iran
Recent Rankings
66 Ali (2001) - Apr 18, 2012
74 New York Stories (1989) - Apr 18, 2012
70 Youth Without Youth (2007) - Apr 18, 2012
50 Tetro (2009) - Apr 18, 2012
65 The Mexican (2001) - Apr 18, 2012
90 Before Sunset (2004) - Apr 18, 2012
78 3-Iron (2004) - Apr 18, 2012
40 The Animal (2001) - Apr 18, 2012
79 Dogville (2003) - Apr 18, 2012
60 Salt (2010) - Apr 18, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with funny.cupid. Why not go rank more films, then come back and check it out again?