Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
funnysheesh
Movie Buff - 264 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2009
Location: USA
Recent Rankings
87 Aliens (1986) - Dec 28, 2009
53 The Invention of Lying (2009) - Dec 28, 2009
80 Drag Me to Hell (2009) - Dec 28, 2009
80 Spider-Man 2 (2004) - Dec 28, 2009
82 Three Colors: White (1994) - Dec 28, 2009
72 PCU (1994) - Dec 28, 2009
64 About Schmidt (2002) - Dec 28, 2009
81 Milk (2008) - Dec 28, 2009
78 Edward Scissorhands (1990) - Dec 28, 2009
67 Apt Pupil (1998) - Dec 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with funnysheesh. Why not go rank more films, then come back and check it out again?