![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
funtime | |
![]() |
Movie Buff - 229 Films Ranked
Member Since: Feb 29, 2008
Location: MI, USA
|
|
Bio: I don't watch a lot of movies
| |

| 40 T1 | Evil Dead II (1987) - Mar 01, 2008 |
| 70 T6 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Mar 01, 2008 |
| 70 T6 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Mar 01, 2008 |
| 25 T1 | The Fly (1986) - Mar 01, 2008 |
| 75 T7 | Jurassic Park (1993) - Mar 01, 2008 |
| 65 T4 | The Lawnmower Man (1992) - Mar 01, 2008 |
| 65 T4 | The Phantom (1996) - Mar 01, 2008
"silly effects, too fake, even for a live action cartoon. "
|
| 70 T6 | Rush Hour 2 (2001) - Mar 01, 2008 |
| 70 T6 | Air Force One (1997) - Mar 01, 2008 |
| 69 T5 | Top Gun (1986) - Mar 01, 2008 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,128,000 Movie Rankings and Counting... |