Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
furabo
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2006
Location: Germany
Bio: No information
Recent Rankings
50 Gilda (1946) - May 11, 2007
50 Klute (1971) - May 11, 2007
55 The Fountain (2006) - May 11, 2007
80 Pan's Labyrinth (2006) - May 11, 2007
50 Music and Lyrics (2007) - May 11, 2007
60 Babel (2006) - May 11, 2007
25 The Black Dahlia (2006) - May 11, 2007
50 Over the Hedge (2006) - May 11, 2007
70 V for Vendetta (2006) - May 11, 2007
75 Syriana (2005) - May 11, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with furabo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?