![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fusebox | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Jul 10, 2011
|
|
Bio: Garbage.
| |

| 95 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jul 10, 2011 |
| 86 | Say Anything... (1989) - Jul 10, 2011 |
| 97 | Saving Private Ryan (1998) - Jul 10, 2011 |
| 80 | Gremlins (1984) - Jul 10, 2011 |
| 68 | Friday the 13th (2009) - Jul 10, 2011 |
| 89 | Dumb and Dumber (1994) - Jul 10, 2011 |
| 89 | Batman (1989) - Jul 10, 2011 |
| 100 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Jul 10, 2011 |
| 70 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Jul 10, 2011 |
| 74 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Jul 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |