![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fuzzleshnops | |
![]() |
Film Freak - 807 Films Ranked
Member Since: May 7, 2011
Location: USA
|

| 80 | Pleasantville (1998) - May 26, 2012 |
| 78 | The Help (2011) - May 26, 2012 |
| 78 | Snatch (2000) - May 03, 2012 |
| 62 | Old School (2003) - May 03, 2012 |
| 74 | The Talented Mr. Ripley (1999) - Apr 06, 2012 |
| 95 | Vertigo (1958) - Apr 06, 2012 |
| 88 | Peeping Tom (1960) - Mar 20, 2012 |
| 50 | Desistfilm (1954) - Mar 12, 2012 |
| 92 | Strangers on a Train (1951) - Mar 12, 2012 |
| 88 | The Best Years of Our Lives (1946) - Feb 27, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |