fyrath

fyrath
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 09 Apr 2012
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: adv, sci-fi, act...

more Recent Ratings

76 26% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 09 Apr 2012
84 62% Bruce Almighty (2003) - Rated 09 Apr 2012
80 45% Crash (2005) - Rated 09 Apr 2012
80 45% Babel (2006) - Rated 09 Apr 2012
83 59% The Sixth Sense (1999) - Rated 09 Apr 2012
75 19% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 09 Apr 2012
89 80% Memento (2001) - Rated 09 Apr 2012
88 76% Reservoir Dogs (1992) - Rated 09 Apr 2012
75 19% Spider-Man 2 (2004) - Rated 09 Apr 2012
80 45% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 09 Apr 2012