![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
fzuccaro | |
![]() |
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Mar 21, 2009
Location: Belleville, MI, USA
|

| 70 | Starship Troopers (1997) - Mar 21, 2009 |
| 90 | Eastern Promises (2007) - Mar 21, 2009 |
| 85 | Cocoon (1985) - Mar 21, 2009 |
| 85 | Blade Runner (1982) - Mar 21, 2009 |
| 60 | Pineapple Express (2008) - Mar 21, 2009 |
| 60 | Office Space (1999) - Mar 21, 2009 |
| 60 | Memento (2001) - Mar 21, 2009 |
| 55 | America's Sweethearts (2001) - Mar 21, 2009 |
| 100 | Forrest Gump (1994) - Mar 21, 2009 |
| 95 | The Shawshank Redemption (1994) - Mar 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |