g0m3z

g0m3z
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 03 Jun 2013
Location: Seattle, WA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 42% Boogie Nights (1997) - Rated 03 Jun 2013
58 22% Mystic River (2003) - Rated 03 Jun 2013
59 23% A History of Violence (2005) - Rated 03 Jun 2013
58 22% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 03 Jun 2013
60 27% X-Men (2000) - Rated 03 Jun 2013
56 19% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 03 Jun 2013
61 30% Dumb and Dumber (1994) - Rated 03 Jun 2013
70 47% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 03 Jun 2013
87 84% There Will Be Blood (2007) - Rated 03 Jun 2013
90 89% Star Trek (2009) - Rated 03 Jun 2013