g8285

g8285
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 77% American History X (1998) - Rated 13 May 2008
92 73% Die Hard (1988) - Rated 13 May 2008
92 73% Taxi Driver (1976) - Rated 13 May 2008
98 93% The Usual Suspects (1995) - Rated 13 May 2008
60 5% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 13 May 2008
87 50% A History of Violence (2005) - Rated 13 May 2008
80 26% High Fidelity (2000) - Rated 13 May 2008
90 62% Swingers (1996) - Rated 13 May 2008
100 97% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 13 May 2008
30 0% Armageddon (1998) - Rated 13 May 2008