![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
g r a n d e | |
![]() |
Movie Buff - 215 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2010
Location: -, -, Brazil
|

| 80 | Spartacus (1960) - Mar 07, 2011 |
| 81 | Taxi Driver (1976) - Mar 07, 2011 |
| 20 | Henry: Portrait of a Serial Killer (1986) - Mar 07, 2011 |
| 81 | Closer (2004) - Dec 31, 2010 |
| 93 | Apocalypse Now (1979) - Dec 29, 2010 |
| 91 | Fight Club (1999) - Dec 28, 2010 |
| 75 | The Girl Next Door (2004) - Dec 28, 2010 |
| 72 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Dec 28, 2010 |
| 90 | Hannibal (2001) - Dec 28, 2010 |
| 84 | Gangs of New York (2002) - Dec 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |