Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
g-tuc
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Jun 16, 2011
Recent Rankings
90 Bridesmaids (2011) - Jul 07, 2011
70 Death Proof (2007) - Jul 05, 2011
65 Sex and the City 2 (2010) - Jul 01, 2011
75 Y Tu Mamá También (2001) - Jul 01, 2011
75 127 Hours (2010) - Jun 19, 2011
75 Black Swan (2010) - Jun 17, 2011
70 Control (2007) - Jun 16, 2011
65 The Joneses (2009) - Jun 16, 2011
90 Scream 4 (2011) - Jun 16, 2011
85 X-Men: First Class (2011) - Jun 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with g-tuc. Why not go rank more films, then come back and check it out again?