![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gabiraphael | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Aug 10, 2011
Location: Brazil
|

| 100 | Almost Famous (2000) - Aug 15, 2011 |
| 100 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 15, 2011 |
| 100 | Shutter Island (2010) - Aug 15, 2011 |
| 100 | Dead Poets Society (1989) - Aug 14, 2011 |
| 100 | Slumdog Millionaire (2008) - Aug 14, 2011 |
| 75 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Aug 14, 2011 |
| 85 | The Devil Wears Prada (2006) - Aug 14, 2011 |
| 90 | Closer (2004) - Aug 14, 2011 |
| 75 | Kill Bill: Volume 2 (2004) - Aug 14, 2011 |
| 80 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |