gabrielvc

gabrielvc
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2011
Location: bogotá, Colombia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 91% Up (2009) - Rated 18 May 2012
80 31% Shame (2011) - Rated 18 May 2012
97 87% Intouchables (2011) - Rated 18 May 2012
90 68% Beginners (2011) - Rated 18 May 2012
85 48% The Avengers (2012) - Rated 18 May 2012
100 96% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 17 May 2012
55 6% There Will Be Blood (2007) - Rated 17 May 2012
"(Spoiler) There is no blood. (end of Spoiler)"
85 48% Chasing Amy (1997) - Rated 13 Aug 2011
85 48% Jackie Brown (1997) - Rated 13 Aug 2011
80 31% Schindler's List (1993) - Rated 13 Aug 2011