Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gadaboutguy
Movie Buff - 386 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
82 This Is Spinal Tap (1984) - Jun 06, 2008
84 Son of Rambow (2008) - May 19, 2008
77 Wait Until Dark (1967) - May 19, 2008
65 Breathless (1960) - May 19, 2008
32 Inland Empire (2006) - May 04, 2008
88 The TV Set (2006) - May 04, 2008
12 Sex and Death 101 (2007) - Apr 21, 2008
70 Millions (2004) - Mar 22, 2008
49 Death Becomes Her (1992) - Mar 22, 2008
77 Serial Mom (1994) - Mar 22, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gadaboutguy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?