![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gailann | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2009
Location: Canada
|

| 65 | Clerks (1994) - Aug 16, 2009 |
| 50 | The Shining (1980) - Aug 16, 2009 |
| 90 | The Meaning of Life (1983) - May 03, 2009 |
| 75 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - May 03, 2009 |
| 85 | Edward Scissorhands (1990) - May 03, 2009 |
| 80 | Pink Floyd The Wall (1982) - May 03, 2009 |
| 65 | Breakfast at Tiffany's (1961) - May 03, 2009 |
| 65 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Apr 15, 2009 |
| 65 | Pocahontas (1995) - Apr 15, 2009 |
| 95 | Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Apr 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |