![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gailfromnj | |
![]() |
Flick Fan - 25 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2011
Location: USA
|

| 80 | The Fly (1986) - Jun 09, 2011 |
| 85 | Carrie (1976) - Jun 09, 2011 |
| 90 | Night of the Living Dead (1990) - Jun 09, 2011 |
| 65 | Paranormal Activity (2009) - Jun 09, 2011 |
| 95 | Pan's Labyrinth (2006) - Jun 09, 2011 |
| 85 | Beetlejuice (1988) - Jun 09, 2011 |
| 85 | Dawn of the Dead (1978) - Jun 09, 2011 |
| 65 | High Tension (2003) - Jun 09, 2011 |
| 55 | Gothika (2003) - Jun 09, 2011 |
| 50 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - Jun 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |