Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
galibraryguy
Movie Buff - 253 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2010
Location: GA, USA
Recent Rankings
80 Aliens (1986) - Feb 17, 2011
75 The New World (2005) - Feb 17, 2011
60 Hard to Kill (1990) - Feb 17, 2011
70 Men in Black (1997) - Feb 17, 2011
80 Planet of the Apes (1968) - Feb 17, 2011
80 Top Gun (1986) - Feb 17, 2011
60 The Boondock Saints (1999) - Feb 17, 2011
70 Dirty Harry (1971) - Feb 17, 2011
65 Not Another Teen Movie (2001) - Feb 17, 2011
60 Alien 3 (1992) - Feb 17, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with galibraryguy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?