![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gammabeam | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: Brazil
|

| 95 | Monsters, Inc. (2001) - Sep 11, 2007 |
| 75 | The Butterfly Effect (2004) - Sep 11, 2007 |
| 90 | The Incredibles (2004) - Sep 11, 2007 |
| 75 | The Crow: City of Angels (1996) - Sep 11, 2007 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 11, 2007 |
| 95 | Back to the Future (1985) - Sep 11, 2007 |
| 30 | Starsky & Hutch (2004) - Sep 11, 2007 |
| 80 | A Beautiful Mind (2001) - Sep 11, 2007 |
| 30 | Fantastic Four (2005) - Sep 11, 2007 |
| 95 | The Shining (1980) - Sep 11, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |