garofalo

garofalo
Movie Buff - 340 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2011
Location: Lawrenceville, New Jersey, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: L-O-L-A Lola

more Recent Ratings

85 96% Get Him to the Greek (2010) - Rated 07 Jul 2011
45 62% Coyote Ugly (2000) - Rated 07 Jul 2011
26% Kader (2006) - Rated 07 Jul 2011
26% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 07 Jul 2011
26% Puppet Master vs Demonic Toys (2004) - Rated 07 Jul 2011
60 77% Secret Window (2004) - Rated 07 Jul 2011
45 62% Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Rated 07 Jul 2011
26% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 07 Jul 2011
26% Deadly Blessing (1981) - Rated 07 Jul 2011
55 72% Scary Movie 2 (2001) - Rated 07 Jul 2011