Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
gater
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2010
Location: USA
Recent Rankings
85 Vernon, Florida (1982) - Aug 12, 2010
75 Hook (1991) - Aug 12, 2010
90 Corpse Bride (2005) - Aug 12, 2010
85 A Scanner Darkly (2006) - Aug 12, 2010
90 Beverly Hills Cop II (1987) - Aug 12, 2010
90 300 (2007) - Aug 12, 2010
100 Shaun of the Dead (2004) - Aug 12, 2010
60 Magnolia (1999) - Aug 12, 2010
60 Forrest Gump (1994) - Aug 12, 2010
75 Night at the Museum (2006) - Aug 12, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with gater. Why not go rank more films, then come back and check it out again?