![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gatherer | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Sep 15, 2009
Location: Brighton, UK
|

| 88 | The Thomas Crown Affair (1999) - Sep 15, 2009 |
| 80 | Wimbledon (2004) - Sep 15, 2009 |
| 100 | Pulp Fiction (1994) - Sep 15, 2009 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Sep 15, 2009 |
| 90 | Aliens (1986) - Sep 15, 2009 |
| 80 | Insomnia (2002) - Sep 15, 2009 |
| 93 | Back to the Future (1985) - Sep 15, 2009 |
| 95 | Ghostbusters (1984) - Sep 15, 2009 |
| 100 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Sep 15, 2009 |
| 82 | Catch Me If You Can (2002) - Sep 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |