![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
gausa | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Jul 14, 2011
Location: Turkey
|

| 70 | Uzak ihtimal (2009) - Aug 23, 2011 |
| 70 | Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Aug 23, 2011 |
| 75 | The Kite Runner (2007) - Aug 23, 2011 |
| 90 | Slumdog Millionaire (2008) - Aug 12, 2011 |
| 75 | The Motorcycle Diaries (2004) - Aug 12, 2011 |
| 75 | Facing Windows (2003) - Aug 06, 2011 |
| 95 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 05, 2011 |
| 90 | The Godfather (1972) - Jul 21, 2011 |
| 75 | 120 (2008) - Jul 21, 2011 |
| 85 | Avatar (2009) - Jul 21, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |